Gayrimenkul Hukuku

Gayrimenkul Hukuku, arazi, arsa, ev, daire, apartman vb. taşınmaz mallarla ilgili mevzuatları kapsar. Bu bağlamda tapu davası, istihkak davaları, kira davaları, kamulaştırma davaları, izaley-i şuyu davaları gayrimenkul dava konuları arasında yer almaktadır.
3K HUKUK olarak; gayrimenkul hukuku alanında aşağıdaki konularda danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunulmaktayız:

Gayrimenkul Alım ve Satımı, İstirdat Davası, Kat Karşılığı İnşaat Sözleşmeleri, Sınırlı Ayni Hakların Kurulması, Sona Erdirilmesi, Gayrimenkul Satış Vaadi Sözleşmesi, El Atmanın Önlenmesi, Ecri misil Davası, Ortaklığın Giderilmesi Davası, Tapu Tescili ve İptali Davası, Kat Mülkiyetinden kaynaklanan Uyuşmazlıklar, Kiranın Tespiti ve Uyarlanması, Tahliye Davaları konularında hizmet sunmaktayız.

İLETİŞİM
ADRES : Esentepe Mh. Büyükdere Cd. Özsezen İş Merkezi No: 126 C Blok Kat 5 Şişli İstanbul
TELEFON : 0212 706 8385
Bu form üzerinden bizlerle paylaşmış olduğunuz kişisel verileriniz taleplerinize cevap verebilmemiz ve söz konusu taleplerinize ilişkin sizlerle iletişime geçmemizi sağlamak amacıyla kişisel verileriniz 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuat kapsamında işlenecek, gerekirse bu amaç ile 3. kişiler aktarılacak ve şikayetinizin çözümlenmesinin ardından mevzuatın öngördüğü süre boyunca saklanacaktır.” Kişisel verileriniz ile ilgili haklarınıza ve hak taleplerinize ilişkin detaylı bilgi için “Gizlilik Metni” ile “Aydınlatma Metni’ni” inceleyebilirsiniz.